Reklama:

Festival saunování SaunaFest
letos poprvé v Praze

Ronnie.cz > Medicína > Regenerace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Čtvrtý ročník mezinárodně uznávané saunové akce SaunaFest se letos uskuteční o prvním dubnovém víkendu v Aquapalace Praha, v největším saunovém světě v ČR. Sejdou se zde milovníci saunování, saunových ceremoniálů a saunového divadla z více než deseti zemí světa. Bohatý program nabídne během tří dnů na 80 ceremoniálů špičkových saunérů.

Ve dnech 31. března až 3. dubna 2016 se uskuteční jedinečná událost evropského formátu - čtvrtý ročník stále oblíbenější akce SaunaFest. Jeden z největších saunových eventů v Evropě proběhne letos poprvé v Aquapalace Praha. Návštěvníci se mohou těšit na tři soutěže v saunových ceremoniálech. V rámci soutěží proběhne také kvalifikace českých saunérů na světový šampionát AUFGUSS WM. Vítězný saunový animátor a vítězný tým se tam vydají reprezentovat Českou republiku.

Saunové ceremoniály se stávají zajímavým zpestřením pobytu v sauně již v řadě saun a wellness center v ČR, čímž roste i obliba saunování u široké veřejnosti. Saunéři potřebují získávat novou inspiraci, zdokonalovat se a vyměňovat si zkušenosti. Proto je o mezinárodní setkání takový zájem.

Vstupenky na festival jsou k dispozici na stránkách Aquapalace Praha. SaunaFest 2016 nabídne vedle soutěžních saunových ceremoniálů také exhibice zahraničních hostů a bohatý doprovodný program. Návštěvníci vyzkouší nové saunové procedury, peelingy nebo severskou banju - metličkování. V programu budou i společenské večery se speciální laser show a soutěží Mistr ručníku.

Hlavním programem SaunaFestu jsou soutěže Grand Prix Czech Republic a Mistrovství ČR v saunových ceremoniálech. V obou soutěžích předvedou saunéři zážitkový saunový ceremoniál. Jde prakticky o deseti až patnáctiminutové divadlo v sauně, příběh doprovázený hudbou a světelnými efekty, při němž saunér polévá kameny na kamnech vodou s vonnou esencí a následně rozhání horký vzduch pomocí ručníků po sauně. Nejen odborná porota, ale i samotní návštěvníci následně hodnotí jak celkové provedení, tak vhodnost vybraných vonných esencí a také komunikaci saunéra s návštěvníky. Vítěz české soutěže získá zájezd jachtou Silva podél chorvatských ostrovů od CK Natur Travel a další hodnotné ceny. V mezinárodní soutěži se čeští saunéři utkají o přízeň poroty s těmi nejlepšími saunéry z různých koutů světa. SaunaFest se za krátkou dobu své existence stal jednou z nejprestižnějších evropských saunových událostí. Provozovatelé saun a wellness resortů vidí v SaunaFestu obrovskou inspiraci a možnost spatřit světovou špičku v saunových animacích na jednom místě. Odbornou porotu tvoří specialisté ze světa i z ČR.

"Smyslem SaunaFestu není jen samotná soutěž. Chceme návštěvníky upozornit na důležitost pravidelného saunování, které má příznivý dopad na zdravý životní styl," říká Saunový mág Pavel Hofrichter, předseda České asociace saunérů, odborník na zážitkové saunování a ředitel produkční společnosti RAIN.cz, která zajišťuje organizaci akce.

Akce je pořádána ve spolupráci s Aquapalace Praha pod záštitou Asociace pracovníků v regeneraci a Asociace bazénů a saun ČR.


Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Nadpis:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ PŘÍSPĚVKY ČTENÁŘŮmagazínNorbert Zajac je připraven bojovat na...
amoresPE (17:08) • Vysekanost super, urcite spravi dobry vysledok. Ale treba tam do buducna este nalepit v...
magazínVideo: kulturistika mužů a physique ž...
DiamonD123 (15:25) • Fuuuuj, svalnaté ženské, které vypadají jako chlapi. Na videu to vypadá hůř, než na fot...
magazínFantastický Sasan Heirati: pózování p...
maxpoint97 (13:08) • Kalifornii Sasan vyhraje. Myslim, že padlo dost hejtu na to, jak dopadl na NY, takže si...
magazínJosef Žižka (I.): Se 135 kg na Sparta...
Bloodsnake83 (08:38) • Dnes za sebou mám už čtyři závody. Mám svoje pomalejší tempo. 6 závodů za rok mi bohatě...
magazínVideo: kulturistika mužů a physique ž...
jnerez (08:06) • Super video z rozcvičovny, více takových. Většinou se na to lépe kouká než na fotky z p...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údaje
Copyright © 2010-2017 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2017 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV NOVÉ  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra