Reklama:

Centrum zdraví Areté
otevírá oficiálně své brány!

Ronnie.cz > Medicína > Ostatní

Ačkoli ve zkušebním provozu funguje centrum Areté již několik měsíců, oficiální otevření se uskutečnilo právě včera. Na tiskové konferenci při této příležitosti nechyběl ani náš reprezentant v badmintonu Petr Koukal ani zástupci kliniky Endala, jež je partnerským projektem centra Areté se stejnou filosofií k léčbě. Řeč byla také o důležitosti správné výživy nejen ve vrcholovém sportu, což Petr doložil zdatným snižováním zásob přítomných "svatebních" koláčků. Dlužno dodat, že se nedivím, byly skutečně lákavé.

Jednoduché logo Areté s žabkou jako by vyvažovalo rozsáhlý a komplexní přístup centra ke klientům. Areté prosazuje nejen jeho komplexnost, ale respektuje velmi striktně také individualitu každého pacienta. Propojuje západní model léčení s východními postupy, léčbu nejen těla, ale i mysli, neboť celkové zdraví vychází právě z jejich rovnováhy.

Co Areté nabízí?

Z prostor centra na Vás celkově dýchne už ve vstupu pohoda a klid. Nikdo nikam nespěchá, všichni na Vás mají dostatek času, všichni jsou vlídní. Nenechte se odradit trochu netradičním umístěním v rámci luxusního hotelu. V centru najdete nejen rehabilitační a regenerační procedury, jako jsou různé typy masáží od obvyklých až po méně obvyklé, ale také kosmetiku, lehké fitness a nechybí ani výživové poradenství (klade důraz opět především na zdraví a rozumné a vhodné stravování). Nabízí homeopatii a doplňky stravy, které v současné době nedostanete jinde než v Areté či klinice Endala. Na jejich vývoj jsou velmi pyšní, zaručují 100% přírodní obsah.

Pokud jste tedy nespokojeni se současnými postupy klinik a zdravotních zařízení a chcete zkusit něco jiného, zajděte do centra Areté, zaručuji, že jejich přístup bude určitě jiný!

P. S. A klidně s sebou vemte i nějakou tu svoji žabku. :)


Areté
Body and Mind Center
1. Republic Hotel
V Tůních 1625/8
120 00 Praha 2
Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra