Reklama:

Recenze:
Spalte tuky svými svaly

Ronnie.cz > Medicína > Zdravý styl

Informace nakladatelství:

Pokud chcete být štíhlí, ale pocení v posilovně nebo běhání v přírodě je Vám cizí (anebo na ně nemáte čas), pak se radujte! V této knize Vás autor uklidní, že k hubnutí potřebujete hlavně svaly (které spalují energii, i když sedíte, nebo dokonce spíte), které získáte nenápadným dvouminutovým cvičením (klidně i za stolem v práci). V této knize Vám proto autor představí sady lehkých cviků a také doporučí vhodný jídelníček.


Knihu můžete zakoupit zde: Spalte tuky svými svaly

Podtitulek "bez potu i bez sportu" a hned na obálce září ve výrazném kulatém prostoru nápis "Pouze 7x 2 minuty cvičení denně". Podle své vlastní zkušenosti s hubnutím trochu pochybovačně zabořuji prsty do následujících listů knihy.

Váhavě zkoumám první listy s informacemi o knize, až padne můj zrak na další s přesýpacími hodinami a závažným komentářem: "Jak dlouho ještě... ...se chcete životem plahočit, šourat a lopotit?" Popravdě, to zaujalo, čekám, co se dočtu dál.

V knize následuje obsah a autorovo slovo úvodem. Doktor Ulrich Strunz je internistou a gastroenterologem, který se věnuje programu forever-young pro duševní a tělesný maximální výkon. Seznámení s autorem a cvičitelkou předvádějící jednotlivé pohyby na obrázcích najdete v závěru knihy.

Celá publikace je psána velmi jednoduše a zjednodušeně, složité cviky v ní nehledejte. Použito je velké, snadno čitelné písmo, mnohde zdůrazňující ještě větším fontem klíčové části textu. Vysvětlující odstavce jsou přehledně vypíchnuty ve žlutých rámečcích.

Po všeobecném vysvětlení a úvodu ke svalům a následujícímu cvičení již od strany 64 začíná část s cviky. Jednoduchými a nekomplikovanými cviky a pohyby navede autor čtenáře a cvičence k posílení celého těla. Nabízí u každého cviku také variace pro pokročilé, cvik zabírá jednu dvojstranu. Vždy jsou připojeny obrázky, často s detailním záběrem na důležitou polohu lidského těla. Cviky jsou to z velké části také rehabilitační a využívají pouze váhy vlastního těla. Druhou část cvičebního plánu obstarávají posilovací cviky na každé straně publikace zvlášť. Strana 100 - 107 je vyhrazena pro protažení a knihu nakonec uzavírá shrnutí a rejstřík.

Jak sám autor v knize zmiňuje: ne každý chce vypadat jako Arnold Schwarzenegger... Tak právě v této knize nejsou ukryty cviky pro jedince, kteří chtějí vybudovat obří svaly, je určena pro běžnou populaci, ke které se obrací pro získání kondice, dobrého pocitu a pro odstranění potíží ze stereotypního statického přetěžování. Tomuto účelu poslouží dle mého názoru více než dobře. Doporučuji knihu především těm, kteří nehledají složitosti, chtějí své tělo nenásilně posilovat a protahovat a chtějí pochopit psaný text bez nutnosti většího přemýšlení.

Kniha má měkké lesklé desky, papír je kvalitnějšího rázu. Obrazová dokumentace je celobarevná a v cvičební části bohatá.

Základní údaje o knize:

  • úplný název: Spalte tuky svými svaly bez potu i bez sportu
  • autor: Ulrich Strunz
  • nakladatelství: Computer Press
  • rok vydání: 2011
  • počet stran: 120
  • rozměr: 167 x 225 mm
  • typ: brožovaná bez přebalu lesklá


Knihu můžete zakoupit zde: Spalte tuky svými svaly


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

06.10.20:03los-lemplos - Nezbývá nic jiného než souhlasit.
03.08.17:35Ondra.kr - Placebo+1
03.08.09:46Gerallt - zase jak z lidí vytáhnout peníze..+2
02.08.20:24Mictian - Pardon, ale tohle je opravdu k ničemu. Normální člověk nem..+9
02.08.16:59kidacekfull - *86*
Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra