Reklama:

Zážitkové saunování
s temným druidem

Ronnie.cz > Medicína > Regenerace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Pobyt v sauně si představíme jako chvíli, kdy po těle stéká pot, vy ležíte na vyhřáté dřevěné lavici, spolu s kapičkami potu odchází i stres… Vaše tělo se uvolňuje fyzicky i psychicky. Nové trendy tyto prožitky doplňují o saunové ceremoniály, vůně esenciálních olejů a bylinek, hudbu, hru světel a speciální mávání ručníkem pro rozhánění horkého vzduchu. To vše se skrývá pod názvem zážitkové saunování. Saunové ceremoniály a rituály jsou nové trendy, které oslovují nadšence saunování, a to jak začátečníky, tak i ty zkušené. Co si pod tím můžete představit?

Například krátké deseti- až patnáctiminutové divadelní představení nebo show, která se odehrává přímo v sauně. Každý ceremoniál je originál, má svůj název, bývá inspirován filmem, divadlem, melodií nebo některou zemí světa. Začíná hudbou, poté se rozsvítí efektová světla a saunér v kostýmu, nalíčený jako na divadle, přichází polít kameny vodou s vonnou esencí. Často pro nalévání používá netradiční předměty, pracuje s ledovou tříští, speciálními vonnými esencemi, saunu zdobí různé dekorace. Pohyby saunéra jsou sladěny s hudbou a mívá i speciální choreografii. Ti nejlepší saunéři také skvěle ovládají ručníky, které se využívají pro parní nárazy a rozhánění horkého vzduchu. Jaké ceremoniály si v saunovém světě Aquapalace Praha můžete užít?

Temný druid a Star Wars

Užijte si křest ohněm v podání Pavla Horáka, temného druida, na motivy keltské hudby, nebo se nechte přenést do světa Star Wars, ceremoniálu plného světelných efektů a dynamických prvků. Mezi další oblíbené show, které vám Pavel může zprostředkovat, patří například Pán prstenů a Kmotr. Většina jeho zážitkových ceremoniálů čerpá inspiraci z jeho oblíbených filmů.

Benátský karneval - relaxační ceremoniál

Zaposlouchejte se do tónů známých melodií, nechte se okouzlit karnevalovými kostýmy a užijte si relaxační a meditační saunovou show spolu s Ivanou Suchou. Díky jejímu ceremoniálu se přenesete do slunné Itálie, takže se v chladných podzimních a zimních dnech krásně zahřejete.

Kouzelný Orient

Ceremoniálem s nádechem kouzelného Orientu vás provede Kateřina Šmídová.

Nechte se vtáhnout do světa exotiky, kde ženy nosí krásné kostýmy a ladně se v nich pohybují. Pronikněte do světa vzrušení a magie, kterou v sobě orientální tanec skrývá!

Taneční ceremoniál Chicago

Nechte se unést na vlně jazzových rytmů světoznámého muzikálu Chicago spolu s Lucií Dvořákovou. Lucie skvěle ovládá techniku mávání ručníkem, což činí z ceremoniálu jedinečné taneční představení. Pokud hledáte to správné odreagování a zábavu při saunování, pak ceremoniál Chicago je pro vás to pravé.

Skotský ceremoniál

Nový saunový ceremoniál ve skotském stylu s pravým skotským kostýmem a hudbou v podání Daniela Svobody vás přenese přímo na tento ostrov. Díky vaší představivosti se před vašimi zraky objeví vysoké zelené kopce, křišťálová jezera, rozervané pobřeží, divoké řeky a starobylé hrady. Prostřednictvím tohoto ceremoniálu se saunování dostává do další dimenze.

Dance split

Další z ceremoniálů, které vám chceme představit, je dance split inspirovaný latinskoamerickými tanci. Zaposlouchejte se do rytmů samby, rumby nebo rytmického tance cha-cha. Hudba vás vtáhne na pomyslný taneční parket. Celým ceremoniálem se prolíná hudba a jí je přizpůsoben i tanec saunérky Anežky Zítkové.

Indiánská potní chýše

Ceremoniál Martiny Hurychové v duchu indiánských tradičních očistných rituálů vás osloví svou atmosférou a vtáhne do děje magičností, jednoduchostí a výrazovostí.

Více o saunovém světě Aquapalace Praha v Čestlicích najdete na www.aquapalace.cz/relax/saunovy-svet.


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článek.Jméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra