Reklama:

Dopřejte si radovánky
ve Vodním světě

Ronnie.cz > Medicína > Regenerace

Toto je komerční sdělení, Ronnie.cz není jeho autorem.

Aquapark v Čestlicích je svět sám pro sebe. Je to unikátní místo nabízející různé druhy vodní zábavy, na které si jen vzpomenete. Na své si přijdou všichni, od malých dětí přes teenagery a rodiče až po seniory. Na vodní ploše o rozloze o 2550 m2 najdete bazény, vířivky, jeden a čtvrt kilometru skluzavek a toboganů, osm metrů hlubokou potápěčskou jámu či 350 metrů pomalé řeky. Tím ale zábava ani zdaleka nekončí. Zaskotačit si můžete v umělých vlnách, vyzkoušet vlastní zdatnost v divoké horské řece, zhlédnout unikátní laser show a odpočinout si v rozlehlé venkovní zahradě nebo v relaxačních zónách.

Palác dobrodružství

Vodní svět Aqupalace Praha se skládá ze tří paláců. Prvním z nich je Palác dobrodružství, který je místem pro aktivní vodní zábavu. "Návštěvníci tu najdou všechny naše tobogany a většinu skluzavek," říká Dan Ulrich, marketingový ředitel Aqupalace Praha. Každý si může vybrat tobogan, který je mu blízký ať už rychlostí, délkou, nebo náročností. Na některých z nich si zajezdíte i ve dvojici či trojici. Každá z atrakcí je viditelně označena a z informací se dozvíte její náročnost a také věkový limit. Tobogany jsou maximálně bezpečné, nicméně v zájmu dětí jsou věkově odstupňované. Značení je stejné jako na lyžích - od nejjednodušší modré přes červenou až po náročnou černou. "Před jízdou si tyto údaje prostudujte, abyste mohli vyhodnotit, zda je vybraný tobogan či skluzavka tím pravým dobrodružstvím pro vás nebo vaše děti," doporučuje Dan Ulrich.

Divoká horská řeka

V Paláci dobrodružství najdete i tak unikátní vodní atrakci, jako je venkovní divoká horská řeka, kterou byste jinde jen těžko hledali. "Máme možnost regulovat množství vody, která touto atrakcí proteče, od označení červenou přes modrou až po černou. Provoz v režimu černé je už skutečně adrenalinovým zážitkem," představuje Dan Ulrich atrakci, kterou si dobrodružnější povahy nechají jen málokdy ujít. Tato atrakce supluje kaňon, jímž protéká divoká horská řeka. Jistě Vás bude zajímat, že délka divoké horské řeky dosahuje 250 metrů. Další, stejně dlouhý úsek předcházející divoké řece je pomalá vodní řeka. Pokud máte rádi adrenalin, máte možnost užít si půl kilometru dlouhou jízdu, která kulminuje. To je zážitek, ke kterému se jen tak nedostanete.

Palác pokladů

Tento palác je skutečným centrem rodinné zábavy. Najdete tu dětské bazénky různé hloubky, tak aby si ve vodě mohly hrát děti všech věkových kategorií od těch nejmenších až po odrostlejší. "Návštěvníci si u nás užijí také pravidelné vlnobití a jsme schopni vytvořit až 80 cm vysoké vlny," dodává Dan Ulrich. Dalším zážitkem, který si mohou návštěvníci tohoto paláce odnést, je speciální laser show. Laserová projekce se kombinuje s projekcí klasickou, jež se promítá na vodní stěnu. To vše je doplněno o speciální efekty, jako jsou mlha či kouř, a nechybí samozřejmě hudební doprovod. Návštěvníci, kteří tuto večerní show zhlédli, bývají skutečně nadšeni.

Palác relaxu

V Paláci relaxu si vodními sporty či zábavou znavení návštěvníci dopřávají odpočinek. Součástí tohoto paláce je ale i 19 metrů dlouhý bazén, kolem kterého teče pomalá řeka, což je ideální ke kondičnímu plavání. "V těchto prostorách je k dispozici také 8 metrů hluboká potápěčská jáma, která se v poslední době stává jakýmsi středobodem podvodních aktivit," vysvětluje Dan Ulrich a dodává: "I přesto, že Česká republika leží ve vnitrozemí, je o potápění velký zájem a komunita potápěčů a freediverů (potápění na jeden nádech) se neustále rozrůstá. Skoro každý, kdo jede na dovolenou nebo na prázdniny k moři, se rád připraví na prozkoumání podmořského světa. Svět pod hladinou zkrátka láká. A jsem velice rád, že s námi spolupracují ti nejlepší freediveři, kteří u nás v České republice působí. Pravidelně k nám chodí trénovat například Gabriela Grézlová pod dohledem reprezentačního trenéra Martina Zajace." Jen pro zajímavost - tato freediverka vydrží pod vodou na jeden nádech 8 minut a 33 vteřin. V potápěčské jámě se zájemci seznámí se základními potápěčskými technikami, s orientací v prostoru pod vodní hladinou a naučí se další potřebné dovednosti pro úspěšné potápění v přírodě.

Korálový dům

Korálový bazén je nejteplejší, který v Aquapalace Praha najdete. Teplota vody v něm neklesá pod 33 °C. Bazén je vybudovaný speciálně pro plavání těhotných a těch nejmenších dětí. Voda v tomto bazénu prochází separátní filtrací a splňuje veškeré normy pro to, aby v ní mohli plavat kojenci. Bazén je doplněný akvárii s mořskými rybami a korály, které můžete pozorovat i pod hladinou. "Korálový dům je záležitost, na kterou jsme skutečně pyšní. Dokáže oslovit opravdu každého od těhotných žen až po dámy staršího věku, které si přijdou užít plavání v teplé vodě a úžasné atmosféře exotických dálek," říká Dan Ulrich.

Aquaswim

Aquapalace Praha spolupracuje na programu plavání pro těhotné a kojence s firmou Maternity Care. Pro starší děti od věku 3 let nabízíme navazující kurzy plavání - Aquaswim. Kurzy jsou velmi oblíbené, což dokazuje i to, že v posledních kurzech bylo zapsáno více než 400 dětí. Vše probíhá pod dohledem certifikovaných instruktorů. "Děti se naučí plavat, což by mělo patřit k základním dovednostem každého jedince, a ty nejlepší si mohou následně vyzkoušet třeba kurz vodní záchranařiny. Máme tady osmileté holčičky, které jsou schopné vytáhnout z vody stokilového chlapa a zachránit mu život," dodává Dan Ulrich.

Dětský koutek a další aktivity

Velmi vyhledávanou službou je dětský koutek. Děti tam mohu pobýt až tři hodiny a po celou tu dobu si hrají, soutěží a mají připravený program, který je baví. Dětský koutek je striktně bez vodní zábavy a rodiče se mohou spolehnout na to, že je o jejich dítě skutečně profesionálně postaráno. Nabídku této služby neustále rozšiřujeme tak, abychom poskytli rodičům i dětem co největší komfort. Abychom dětským návštěvníkům pobyt u nás ještě více zpestřili, probíhají na různých místech animační programy. Tým našich animátorů má připravenou obrovskou zásobu nejrůznějších soutěží a her a různých vodních klání, které umožní jak dětem, tak jejich rodičům si vodu vychutnat zase trochu jinak. "Naše animační programy mají už poměrně dlouhou tradici a jejich kvalita se neustále zlepšuje. Souvisí s tím samozřejmě například i kostýmní výprava a další. Chceme zkrátka děti vtáhnout do děje a čas u nás strávený jim zpříjemnit co nejvíce," vysvětluje Dan Ulrich. Kromě toho se mohou návštěvníci občerstvit v nejrůznějších provozech, od klasické restaurace přes rychlé občerstvení, zmrzlinu a cukrovinky. Přijďte a užijte si léto ve velkém stylu. Aquapalace Praha je tu pro Vás.

Co nabízí Vodní svět
- 2550 m2 vodních ploch
- 1250 m toboganů a skluzavek
- 350 m pomalé řeky
- 8 vířivek a masážních lavic s tryskami
- bazén s umělým vlnobitím a mořská akvária
- plavecký bazén
- 8 m hluboká potápěčská jáma
- rozlehlá venkovní zahrada
- relaxační zónyLíbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

K tomuto článku není možné vkládat příspěvky.
Odůvodnění: PR článekJméno: pamatovat
Heslo:Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra