Reklama:

Thajská masáž (V.):
Kávová masáž

Ronnie.cz > Medicína > Regenerace

Kávová masáž - zbaví stresu i celulitidy

Ve studiu thajských masáží Shanti narazíte také na masáže, které kombinují moderní prvky s tradicí. Příkladem je kávová masáž. Vyhledávají ji ženy, které chtějí zlepšit kvalitu své pleti a upravit své proporce.

Káva jako symbol energie

Káva byla objevena zhruba před dvanácti stoletími. Patří k tradičním nápojům, které se s oblibou pijí na celém světě. Tak jako všechno kolem nás, také káva má své odpůrce i přívržence. Na jedné straně se potkáváme s názory, které z ní dělají hrozbu pro lidské zdraví,na straně druhé jsme zas přesvědčováni o jejích pozitivních účincích.

Výzkumy z posledního období kávu spíše obhajují. Zjistilo se, že obsahuje až čtyřikrát více antioxidantů než zelený čaj, umí předcházet různým nemocem, jako je Alzheimerova choroba, mírní bolesti svalů, pomáhá stimulovat organismus a v neposlední řadě urychluje spalování tělesných tuků.

Umění masáže účinky kávy ještě více znásobuje. Jemná zrníčka jsou mimo jiné skvělým a přirozeným peelingem, který pokožku vyhladí a osvěží.

Káva na tělo

Pokud si ve studiu Shanti vyberete kávovou masáž, neočekávejte masáž relaxační!

Celá procedura je rozdělena do několika částí, cílem kterých je tělo a pokožku nejdříve stimulovat, poté léčit a na závěr zregenerovat.

Stimulační část začíná kávovým peelingem celého těla. Thajská terapeutka ho provádí se speciální emulzí, která obsahuje kombinaci přírodních látek z mořských řas, guarany, Listnatce kopinatého a citroníku. Peeling pročišťuje póry, odstraňuje odumřelou kůži, osvěžuje, prokrvuje a zbavuje celulitidy.

Pak následuje masáž kávovým olejem, která pomáhá formovat postavu a zbavovat se podkožního tuku. Celá procedura trvá osmdesát minut. Je zakončena relaxací a důkladnou očistou pokožky.

Po absolvování masáže se budete cítit plni energie a síly. Vaše pokožka bude hladká, čistá a svěží.

V příštím článku o thajských masážích se zaměříme na masáž šíje, zad a hlavy.

Foto:
Iveta Kopicová


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
NOVÉ INZERÁTYpráce recepční(obsluha)do fitness-brig...
Olympia Fitness Praha(Opatov,Hostivař) hledá brigádníky do svého týmu - STUDENTKU/STUDENTA na poz...
bazar Sběratel koupí větší sbírku pošt...
Vášnivý sběratel koupí větší sbírku poštovních známek. Solidní jednání a okamžitá platba. 777097...
práce Hledáme instruktory/ky
Nový prémiový fitness klub v nově vznikající čtvrti DOCk na Palmovce hledá spolehlivé instruktory...
seznamka Asiat hledá svalovce na společné posi...
Štíhlý asiat, nepříliš zkušený v posilování, hledá svalovce na společné posilování, který by mi p...
bazar Chodící pás - Walking program
Prodám 11 kusů chodících / běžeckých pásů s 0,5 kg činkami pro Walking program. Vhodné jak pro tr...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra