Reklama:

Thajská masáž (VII.):
Masáž hlavy a obličeje

Ronnie.cz > Medicína > Regenerace

Zahoďte všechny starosti! Dopřejte si relaxační masáž obličeje a pokožky hlavy.

Obličej a hlava patří k nejcitlivějším partiím našeho těla. I když se to na první pohled nezdá, právě tyto partie slouží jako úložiště našich starostí, negativních myšlenek a napětí, ve kterém žijeme…

Nejlepší prevencí je vypnout!

Opakované migrény, ušní problémy, bolesti zubů a očí, unavená a ztrhaná pleť… to všechno patří k častým zdravotním komplikacím, kterými trpí velká část populace.

Místo rozumné prevence a přirozené léčby jsme si zvykli na terapii pomocí léků, které sice problém zmírní, ale neodstraní jeho příčinu.

Někdy stačí skutečně málo a může se Vám změnit celý život. Tak to je i s problémy, které trápí oblast tváře a hlavy. Uvažovali jste někdy nad tím, že stačí jenom občas vypnout?

Nyní můžete i tuto masáž vyzkoušet v nově otevřené pobočce Shanti na Malé Straně v Praze.

Základem je psychika

Téměř všechny problémy zasahující dané partie plynou z nevyrovnané psychiky a přetížení. Pokud se nevěnujete aktivnímu sportu, nebo se nedokážete nakumulovaného stresu a negativní energie zbavit jinou formou, je logické, že zůstávají ve Vašem těle - ve Vaší tváři a hlavě.

Obličej a hlava jsou doslova prošpikované akupresurními body napojenými na různé tělesné funkce a orgány. Svaly obličeje jsou připojené do kůže, a proto přímo ovlivňují náš vzhled.

Především z těchto důvodů si tyto partie žádají pravidelnou pozornost a péči.

Krása a zdraví à la Shanti

Nejjednodušší a nejpříjemnější prevencí a léčbou zároveň je kvalitní thajská masáž. Ve studiu thajských masáží Shanti se partiím obličeje a hlavy věnují velmi citlivě a pečlivě.

Thajští terapeuti dobře vědí, že zrcadlem člověka je tvář, ve které se odráží celý náš život. Opakovaný stres a napětí náš vzhled vysloveně ničí, svaly se napínají, což způsobuje tvrdý a ztrhaný výraz. Masáž toto napětí uvolní a výraz ve tváři se změkčí.

Masáž obličeje má vysoce relaxační charakter a ze všech druhů masáží nabízí nejblahodárnější účinky. Vzhledem k tomu, že se na obličeji nachází obrovské množství nervových receptorů, ovlivňuje tato masáž nejenom nervový systém, ale i celé tělo.

Masáž hlavy má spíše energetický účinek. Provádí se po masáži obličeje, protože hlava je jeho pokračováním. Tento druh masáže se aplikuje na suchých vlasech a je založen na plynulém sledu pohybů, které připomínají šamponování.

Na závěr…

Masáž obličeje a pokožky hlavy ve studiu thajských masáží Shanti je skvělou relaxací i léčbou zároveň.

Procedura je založena na účincích endorfinů, které tělo v průběhu masáže uvolňuje. Díky endorfinům se Vaše tělo zbaví bolesti a napětí a zároveň si odpočine v příjemném prostředí studia.

V příštím článku o thajských masážích se můžete těšit na bylinnou masáž.

Foto:
Iveta Kopicová


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Související články:

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 88 sekundami?
NOVÉ INZERÁTYpráce recepční(obsluha)do fitness-brig...
Olympia Fitness Praha(Opatov,Hostivař) hledá brigádníky do svého týmu - STUDENTKU/STUDENTA na poz...
bazar Sběratel koupí větší sbírku pošt...
Vášnivý sběratel koupí větší sbírku poštovních známek. Solidní jednání a okamžitá platba. 777097...
práce Hledáme instruktory/ky
Nový prémiový fitness klub v nově vznikající čtvrti DOCk na Palmovce hledá spolehlivé instruktory...
seznamka Asiat hledá svalovce na společné posi...
Štíhlý asiat, nepříliš zkušený v posilování, hledá svalovce na společné posilování, který by mi p...
bazar Chodící pás - Walking program
Prodám 11 kusů chodících / běžeckých pásů s 0,5 kg činkami pro Walking program. Vhodné jak pro tr...Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra