Reklama:

Thajská masáž (X.): Dvojnásobné potěšení - aroma masáž pro dva

Ronnie.cz > Medicína > Regenerace

Všechno pěkně společně

Většina masáží představuje individuální terapii určenou pro jednoho člověka. Originální thajské masáže, které si můžete dopřát v pražském studiu Shanti, jsou přizpůsobeny různé typologii klientů. Aromatická masáž čtyř rukou pro dvě osoby je určena pro ty, kteří nemají dostatečné zkušenosti s danou procedurou nebo si jednoduše chtějí vychutnat blahodárných účinků léčivých doteků společně se svým partnerem.

Masáž má relaxační charakter a provádí se za přítomnosti dvou zkušených thajských terapeutek. Ty ve vzájemné symbióze jemnými, avšak přesně cílenými pohyby postupně propracují celé tělo. Masážní postup se shoduje s postupy, o kterých jsme již psali v článcích o tradiční thajské a aroma masáži. Jediným rozdílem je širší lůžko a pochopitelně přítomnost vašeho partnera, která dodává masáži intimnější atmosféru.

Celá procedura probíhá vleže, v doprovodu meditační hudby, svíček a příjemné vůně aromatických olejů, které podtrhují její hloubkový účinek.

Na prostředí záleží

Neméně podstatnou součástí je také prostředí, v kterém se masáž provádí. Jak jsme se již zmiňovali, studio Shanti velmi citlivě dbá o pohodlí svých klientů. I z tohoto důvodu je interiér studia rozdělen do dvou pater, přičemž spodní podlaží je přímo určeno pro dokonalou relaxaci ve dvojici.

Kromě kójí s ručně vyrobenými lůžky pro masáž ve dvojici zde najdete stylový, však přívětivý prostor s krbem, saunou a posezením. Pověstnou třešničkou na dortu je podlaha z mořské soli, která má léčivé účinky. Po masáži se můžete osvěžit lahodnými nápoji nebo lehkým jídlem.

Foto:
Iveta Kopicová


Líbil se Vám článek?
Sdílejte ho na Facebook. Děkujeme.

Diskuse k článku:
Reklama:
Uživatelské jméno:
Heslo:
Text:
...
Upozornit na novou odpověď e-mailem.
Před napsáním příspěvku nepřehlédněte pravidla diskusí. Děkujeme za jejich dodržování.

Zobrazit všechny příspěvkyJméno: pamatovat
Heslo:
Víte, že...
...poslední objednávka v obchodě
Ronnie.cz byla před 10 sekundami?Erasport, s. r. o. • Svahová 1537/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice • IČ: 29052131, DIČ: CZ29052131 • Kontaktní údajeZásady ochrany osobních údajů
Copyright © 2010-2020 Erasport, s. r. o. • Copyright © 2001-2020 Ronnie.cz • Ronnie.cz je registrovaná ochranná známka. • Historie změn
Publikování nebo další šíření obsahu serveru Ronnie.cz je bez písemného souhlasu společnosti Erasport, s. r. o. zakázáno.
Vyhledávání:
RSS     Internetový magazín  ::   Sportovní obchod  ::   Fitness TV  ::   Lidé  ::   Diskusní fórum  ::   Fitness akademie  ::   Fitness centra